Schwerpunkt: Wortschatz
Startsteite » Alles » … a w przyszłości…

… a w przyszłości…

Szanowne Użytkowniczki, Szanowni Użytkownicy,

ogromnie się cieszę jak widzę, że strona żyje, a żyje tylko wtedy gdy ma swoich odbiorców. Wówczas wiem, że moja praca, moje starania nie idą na marne, są odbiorcy, którzy chętnie wracają, którzy lubią korzystać z materiałów im oferowanych.

W związku z pracami nad serwisem germaniak.eu – w ostatnim czasie doszło do wielu utrudnień w dostępie. Niestety ostatni czas był na tyle ciężki, że część materiałów uległa nieodwracalnemu zniszczeniu, nad czym przeogromnie ubolewam. Niestety tak to już jest, że rozwój niesie ze sobą często straty. Są to straty, które w naszym przypadku możemy odbudować.

To co uległo zniszczeniu zostanie odbudowane, odtworzone, z pewnością wielu z Was będzie jeszcze mogło wrócić do nas z sentymentem i odkopać to czego kiedyś nie można było wygrzebać.

Ze swojej strony obiecuję, że dołożę wszelkich starań by serwis germaniak.eu wrócił sprawnie, w pełni funkcjonalnie z jeszcze bogatszym wnętrzem oraz zasobami jakie będziecie mogli wykorzystać podczas przygód z językiem niemieckim.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Administrator serwisu germaniak.eu
Damian Wierzchowski

Über Autor Wierzchowski Damian

Młody nauczyciel, absolwent filologii germańskiej na UWM w Olsztynie. Dzięki tej stronie, dumnie prowadzonej od 2009 roku, pragnę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i pasją do języka i kultury niemieckiej. Ein frisch gebackener Deutschlehrer, der Germanistik an der Warmia und Masuren Universität studiert hat. Ich bin sowohl ein Germanist, als auch ein Lehrer von Beruf. Im September fange ich mit dem Referendariat an. Ich wünsche mir viel Spaß dabei :)

Beliebteste Beiträge

Frohe Ostern

Wir wünschen ein schönes Osterfest, möge es vor allen Dingen Freude, Entspannung und Zufriedenheit bringen! …