… a w przyszłości…

Szanowne Użytkowniczki, Szanowni Użytkownicy,

ogromnie się cieszę jak widzę, że strona żyje, a żyje tylko wtedy gdy ma swoich odbiorców. Wówczas wiem, że moja praca, moje starania nie idą na marne, są odbiorcy, którzy chętnie wracają, którzy lubią korzystać z materiałów im oferowanych.

W związku z pracami nad serwisem germaniak.eu – w ostatnim czasie doszło do wielu utrudnień w dostępie. Niestety ostatni czas był na tyle ciężki, że część materiałów uległa nieodwracalnemu zniszczeniu, nad czym przeogromnie ubolewam. Niestety tak to już jest, że rozwój niesie ze sobą często straty. Są to straty, które w naszym przypadku możemy odbudować.

To co uległo zniszczeniu zostanie odbudowane, odtworzone, z pewnością wielu z Was będzie jeszcze mogło wrócić do nas z sentymentem i odkopać to czego kiedyś nie można było wygrzebać.

Ze swojej strony obiecuję, że dołożę wszelkich starań by serwis germaniak.eu wrócił sprawnie, w pełni funkcjonalnie z jeszcze bogatszym wnętrzem oraz zasobami jakie będziecie mogli wykorzystać podczas przygód z językiem niemieckim.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Administrator serwisu germaniak.eu
Damian Wierzchowski