O stronie germaniak

germaniak.eu to darmowa strona dla każdego, kogo interesuje język niemiecki, Niemcy, kultura Niemiec i inne ciekawostki. Strona jest całkowicie darmowa, a wszystkie materiały są własnością germaniak.eu (stary adres: niemiecki.boo.pl). Jestem otwarty na ludzi, wszystkie materiały są dla ludzi! Także, jeśli ktoś chciałby wspomóc rozwój germaniak.eu, może się ze mną skontaktować.

Rozwój merytoryczny storny??

Jak najbardziej jestem na TAK. Jesteś osobą inteligentną, błyskotliwą i masz dużo pomysłów w jaki sposób unowocześnić, rozwinąć germaniak.eu, zgłoś się.

Lubisz czytać, analizować, korygować? Świetnie, mile widziane będzie Twoje wsparcie w zakresie kontroli zawartych treści na stronie. „Mylić się jest rzeczą ludzką” Każdy błąd możemy poprawić.

Błędy techniczne??

Jesteś specem, znasz się na WordPressie, a może po prostu nie jest Ci obcy php i inne języki, które mogłby rozwinąć stronę. Chcesz pomóc w jej rozbudowie, skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz. Mile widziana jest każda pomoc. Specem nie jestem, więc błędy popełniam. Wskazówkami jak i uwagami nie pogardzę 😉 

germaniak.eu – idzie ze mną na przód!

Chciałabyś/Chciałbyś pisać, tworzyć, redagować materiały na stronę? To nic trudnego, potrzeba Ci tylko wiedzy w wybranym przez siebie obszarze i możemy razem coś zwojować! Razem możemy więcej. Razem jesteśmy silniejsi, a rozbudowa strony może przynieść nam wiele satysfakcji, jak również wiele radości.

Jak zapewne zauważyliście jest wiele działów, wiele materiałów jeszcze musi powstać, by można było spokojnie powiedzieć, że germaniak.eu jest skarbnicą wiedzy o Niemczech, Niemcach i języku niemieckim.

Pomysł, pomysły i pomyśliki – coś Ci w głowie zaświtało, masz pomysł, a może myśl, co jeszcze mógłbym zrobić by uatrakcyjnić germaniak.eu, podziel się nimi ze mną. Chętnie przeczytam Wasze pomysły, wskazówki, a także rady. 

Promocja

Dziś intenet obiega cały świat, stron jest mnóstwo, by się wybić potrzeba promocji, masz pomysły jakbyśmy razem mogli zwojować świat – co sprawi, że germaniak.eu dotrze do większego grona użytkowników medium, jakim jest interent, napisz.

Reklama

Potrzebujesz miejsca reklamowego? Raczej jestem nieprzychylny tego typu akcjom, ale możesz próbować, może się dogadamy 😉

Chciałbyś promować germaniak.eu na swojej stronie lub blogu. Skontaktuj się ze mną.

Finanse

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo stronę, jej elementy, albo przekazać jakąś kwotę na konkretny cel (np. utrzymanie serwera, adresu, etc.) napisz, aby uzyskać więcej informacji na ten temat. 

Jeśli chcesz poruszyć jakiś temat po prostu napisz do mnie.